Súkromné stránky Daniela Vargu

Objednávková strana

Knížka o kolagéne

Táto knížka vysvetlí, akú úlohu má kolagén v našom organizme. Dozviete sa z nej veci, ktoré Vám ešte nikto nepovedal, a o ktorých vecí sa nedočítate ani na internete. Napríklad to, ako nedostať mozgový, alebo srdcový infarkt ani pri vysokej hladiny cholesterolu v tele.

Cena za 1 kus  
Počet kusov
Cena spolu

.
Vitamín C 1 kg

Vitamín_C je nepostrádateľný pre náš organizmus. Potrebujeme ho dopĺňať každý deň. Pomáha organizmu zabudovať kolagén na potrebné miesta. Posilňuje imunitný systém, čistí a buduje náš organizmus.

Cena za 1 kg  
Počet kusov
Cena spolu


. 
Kolagén 1 kg

Hovädzí kolagén hydralizovaný. Naše kosti, chrupavky, žily, pokožka, všetko obsahuje kolagén. Je to stavebný materiál nášho tela.

Cena za 1 kg  
Počet kusov
Cena spolu
0

Text

tovar
Počet kusov
Cena spolu


.


tovar

Text

tovar
Počet kusov
Cena spolu


.


tovar

Text

cena
Počet kusov
Cena spolu


.


tovar

Text

Cena
Počet kusov
Cena spolu


.


Prepravné Slovenskou poštou do 5kg váhy je 4 €.Doručovacia adresa
* - povinné údaje
Meno a priezvisko: *
Ulica, číslo domu: *
Mesto: *
Smerové číslo: *
Telefón: *
Email: *
Vaša poznámka:

Filmy

Kútik zdravia

Syntetický vitamín ?

Situácia je taká, že huncútskym, alebo neznalým, alebo vedome klamlivým spôsobom marketingujúci ľudia vytvorili poriadny chaos s tým, že začali rozširovať toto idiotstvo: prirodzený vitamín kontra syntetický vitamín. Otázka je preto podvádzajúca, lebo prirodzený vitamín v pravom slova zmysle existuje iba jeden druh. To, čo sa nachádza v ovocí, alebo v zelenine. Keď vitamín z ovocia alebo zo zeleniny hocijakým spôsobom odlúčim a čistím, tak to už prešlo cez nejaký proces, teda už nie je prirodzený, už v spomenutom pravom slova zmysle.

Ale to nemá žiadny význam z hladiska očakávaného účinku. K tomu, aby niekto v našich dňoch mohol skonzumovať minimálne množstvo 1000 miligramov, teda 1 gram vitamínu "C" stanoveného vedcom vyznamenaným Nobelovou cenou, Szent-Györgyi Albertom, denne by musel zjesť

  • 20 kg jabĺk,
  • alebo 14,5 kg broskýň,
  • alebo 2,5 kg jahôd,
  • alebo 2,5 kg citrónu.
  • alebo 1,5 kg kvalitnej maďarskej papriky.

Počutím o 20 kg jabĺk by zbystril sluch aj slon. Aj Szent-Györgyi konzumoval vitamín C, ktorý by sa, podľa falošné údaje šíriacich ľudí, dal zaradiť medzi syntetické. A dožil sa dobre nad 90 rokov. Podstatné je vhodné množstvo vitamínov. To ostatné bla-bla je iba marktingový trik, alebo v tom nevyznajúce mudrlantstvo. Títo všetci iba odpútajú pozornosť od podstaty.

Každý človek trpí ťažkým nedostatkom vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Našťastie vitamíny sa dnes už dajú produkovať aj vo veľkom množstve spôsobom skopírovania ich prírodzeného vzniku - nie z ropy - a tak sa to dostane každému v dostatočnom množstve. Keby všetky vitamíny C, ktoré sú v obehu, získavali z ovocia a zo zeleniny, tak ich cena by bola nezaplatitelne vysoká. Dnes napríklad vitamín C pri výrobe veľkopriemyseľným spôsobom získavajú z kukuričnej krupice. Aj tam prebieha ten istý proces, aký prebieha v živom organizme. Ale sa to, deje vo veľkých konviciach. Podľa môjho posúdenia aj tento vitamín C je prirodzený vitamín C. Iba bol vytvorený veľkopriemyseľným spôsobom, aby sa to dalo zaplatiť.

Preto ľahko odhaliť podvodníkov. Podstatná je konzumácia vhodného množstva vitamínov. To ostatné bla-bla je iba odpútavanie pozornosti od podstaty.

Dr. Lenkei Gábor     
 

Optimalizované na 1200 px

Stránku pripravil:
Varga