Súkromné stránky Daniela Vargu


Aký je najväčší HOAX?
7.februára 2021

V poslednej dobe počujeme stále častejšie z masmédií, že nemáme počúvať hoaxy, lebo nato doplatíme, a podobne. K tomu ale aby sme vedeli čo je to hoax, museli by sme vedieť, čo nie je hoax, teda to, čo je pravda.

HOAX = PODVOD

Uvediem niekoľko príkladov:

Louis Pasteur svojho času dlhú dobu bol obľúbenou témou humoristických časopisov. Vysmievali sa vedcovi, ktorý vidí „drobné zvieratká” pod šošovkami svojho mikroskopu. Teda rozširoval hoaxy, podľa mienky vtedajších ľudí. Dnes, proti v tej dobe „za neexistujúce” považované drobné zvieratká, teda baktérie, sa bránime pasterizovaním, tak konzervujeme potraviny. Metóda zachovala Pasteurovo meno.

Galileo Galilea na jeho smrteľnej posteli nútili, aby odvolal svoje učenie o tom, že sa Zem točí okolo Slnka, a nie opačne. Podľa nich rozširoval hoax.

William Harvey tvrdil takú „hlúposť”, že srdce pumpuje krv do artérií a tým vzniká krvný obeh. Je to skutočne poburujúce! Že? Dnes sa už každý školáčik naučí, že to tak je. Ako by ste sa pozerali na takého človeka, ktorý by sa Vám snažil vysvetliť, že to nie je pravda?

A dnes tiež stojíme pred problémom, čo je pravda a čo je hoax. Lebo aj to je dôležité, že kto to hovorí! Či tú „pravdu” hovorí niekto, kto si sám „stanovil” pravdu podľa toho, z čoho bude mať väčší zisk, alebo na základe skutočných vedeckých bádaní, čo je overené aj skúsenosťami a v niektorých prípadoch aj ocenením Nobelovou cenou?

Poznáte tú vetu, že „zlodej kričí, chyťte zlodeja?” Toto je veľmi dôležité mať na očiach!

Žiaľ, s týmto máme veľké problémy aj v dnešnej dobe. Práve tí, ktorí nás upozorňujú, že si máme dávať pozor na hoaxy, práve oni majú veľké centrum na hoaxy, kde sa produkujú najväčšie hoaxy, ktorým skoro všetci ľudia podľahli ale o nich sa nehovorí, lebo o nich je trestné hovoriť.

Na týchto stránkach píšem o tom, ako si ľudia môžu zachovať svoje zdravie bez vakcín a rôznych liekov. Dostal som list od jedného lekára, ktorého meno nebudem uvádzať, a ktorý mi písal toto, citujem: „...a k tým vitamínom, chýbajú vám základné znalosti z medicíny...pretože pri vysokých dávkach vitamínov môže nastať tzv. hypervitaminóza, napr. pri vysokom prijme vit. C môže dôjsť k ťažkému poškodeniu obličiek a pod.”

Tak toto je prosím hoax, jeden z najväčších, ktorý pochádza od najväčšieho producenta hoaxov. Práve lekári zdravotné problémy obličiek liečia s vysokými dávkami vitamínu C. Vitamín C nieže škodí obličkám, ale práve opak je pravdou, lebo ich lieči. Už stotisíce až milióny ľudí sa presvedčilo o tom, že škodlivosť vitamínov na ľudský organizmus je iba rozprávka pre malé deti. Taká istá, ako keď malým deťom hovoria, že: „Keď nebudeš poslúchať, príde Bubu a zoberie si ťa.” Nikto nevie, kto je ten „Bubu" tak isto, ako nikto nevie ani to, čo je tá „hypervitaminóza". Nikto to ešte nevidel, iba hoax centrum farmaceutického priemyslu, ktoré to vymyslelo, aj to rozširuje a žiaľ, tomu začali veriť aj lekári, ktorí si nikdy neoverili pravdivosť toho, čo sa učili na univerzite.

Keď som chodil do školy a učili sme sa napríklad o elektrickom prúde, o slaboprúde, tak som sa nikdy neuspokojil s tým, čo povedal učiteľ o tom, že „keď do tohto obvodu pustime elektriku, tak vplyvom elektrického toku vo vodičoch vzniká magnetická sila, ktorá túto páčku pritiahne k sebe.” Ja som sa o tom musel presvedčiť sám, preto všetky pokusy som doma robil, aby som videl, že to je skutočne tak, ako sa to učíme! Ale väčšina lekárov, ktorým naše zdravie a životy ležia v rukách, sa uspokojí s tým, čo im hovoria v školách a vôbec ich nezaujíma, či je to aj skutočne pravda. Ani to ich neprekvapuje, že sa im chorý ľudia nevyliečia! Uspokoja sa s tým, že „veru ešte lekárska veda nie je dokonalá! Ale možno v budúcnosti...” A preto vymysleli aj taký termín, že „nevyliečiteľné choroby”. Lebo práve následkom tohto hoaxu o vitamíne C je teraz celý svet v svrabe. Od veľkých dávok vitamínu C má človek silný imunitný systém a je odolný voči všetkým vírusom. Ale to nie je výhodné pre hoax centrum farmaceutického priemyslu, lebo taká všeobecná chorobnosť je obrovským ziskom. Koľko sa už zarobilo na tých bezcenných rúškach a testovacích prostriedkoch? A o tých miliardách vakcín ani nehovoriac, od ktorých ľudia tiež zomierajú! To je predsa zlatá baňa! A ľudia si myslia, že to je na ich dobro!

Ďalší hoax je, že cholesterol nám škodí! Ešte aj vrabce o tom čvirikajú, ako si máme dávať pozor a nekonzumovať tučné jedlá, lebo nám cholesterol upcháva cievy a dostaneme následkom toho infarkt. Hoax centrum dostatočne silno a dostatočne často opakuje toto klamstvo, aby tomu ľudia uverili, a samozrejme v prvom rade lekári, ktorí, ako kapacita pre bežných ľudí, tento hoax najúčinnejšie môžu rozširovať. Hoax centrum dobre vie, aký obrovský zisk má z predaja prostriedkov na znižovanie cholesterolu v krvi. A ešte k tomu to je zvláštny zisk, že to dokážu natlačiť hlavne do úplne zdravých ľudí, ktorých lekári presvedčia, že sú chorí a bezpodmienečne potrebujú tieto jedy konzumovať. A o tom nikto nehovorí z kompetentných, že fibráty a statíny, čo sú účinné látky v týchto prostriedkoch sú dokázane rakovinotvorné. Všetky pokusné zvieratá, na ktorých ich overovali, dostali rakovinu.

Ani to ich nezaujíma, že problém srdcového a mozgového infarktu študoval vedec a lekár, srdcový špecialista Mathias Rath, Nemecký lekár žijúci v USA, ktorý zistil skutočnú príčinu upchávania ciev, ale táto príčina nemá nič spoločného s množstvom cholesterolu v krvi, ale práve s nedostatkom vitamínu C v našom organizme. Aj vegetáry a úplne beztukovo sa stravujúci ľudia dostávajú infarkty. Preto si darmo hvaždíme beztukové jedlá, nízko tukové zeleniny uvarené na pare a vyhýbame sa mäsu! Stále zomiera viac a viac ľudí na srdcový a mozgový infarkt. Ale to by hoax centrum prišilo o veľké množstvo peňazí, preto o tom nehovoria nič, a keby niekto o tom začal hovoriť, tak povedia na neho, že rozširuje hoax!

Aj to je hoax, že vysoký tlak krvi je nevyliečiteľná choroba, na ktorú človek až do smrti musí hltať tabletky! Keď moja manželka dostala túto chorobu, jej doktorka veľmi ochotne napísala tabletky, ktoré má hltať až do konca svojho života. Ja som ju ubezpečil, že v priebehu krátkej doby tie tabletky nebude potrebovať. Kúpil som jej silné vitamíny (multivitamín, aký na Slovensku nedostanete), a po troch týždňoch užívania prišla s usmiatou tvárou a mi hovorí: „Predstav si, nedala som si vôbec tabletku, a tlak krvi mám v norme.” Sledovala to niekoľko dní a stav sa nezmenil. Keď to oznámila svojej doktorke, tak tá sa zamračila a vôbec jej to nechcela uveriť. Veď vysoký tlak je predsa nevyliečiteľný! Lekári to nevedia, lebo to nesmú vedieť, ale je to vyliečiteľná choroba! A ešte k tomu veľmi jednoducho. Stačí konzumovať také dávky vitamínov, alebo hoci aj dvojnásobok, aké tu mám popísané na prvej stránke môjho webu.

Aj to je hoax, že sa rakovina nedá vyliečiť. Keď niekomu diagnostikujú rakovinu, tak to je oznámenie trestu smrti. Deväťdesiat šesť percent rakovinárov v rukách lekárov zomiera najneskoršie do piatich rokov vo veľkých bolestiach. Nezávisle od toho, či ich operujú, liečia chemoterapiou, alebo ešte ich aj ožarujú. Je to istá smrť s veľkými bolesťami. A pritom existujú liečebné metódy, ktoré sú bezbolestivé a majú oveľa väčšiu účinnosť. S týmito spôsobmi liečený ľudia sa vyliečia 80 až 95 percentnou istotou. Zomierajú iba tí, ktorí nedodržia predpísané spôsoby, alebo sa dajú prehovoriť lekármi, aby sa vrátili k nim na liečbu. Podľa mojich zistení existuje 18 metód takého účinného spôsobu liečenia, z ktorých tu na mojich stránkach nájdete tri.

Ďalší hoax je, že sa cukrovka nedá vyliečiť. Ale s veľkou účinnosťou sa dá zabrániť tomu, aby sa mamičkám narodili deti s týmto defektom. Ale to ženám lekári nepovedia, lebo nesmú. Stačí, keď tehotná mamička každý deň si užije vitamín D3 asi 5000 IU. A dieťa sa narodí bez cukrovky, lebo cukrovka tipu 1 je auto imunitná choroba. Vo vyvíjajúcom telíčku dieťaťa kvôli chýbajúcemu vitamínu D je slabý imunitný systém, ktorý bunky produkujúce inzulín vlastného tela identifikuje ako votrelcov a zničí ich. Preto dodávanie vitamínov tento problém vyrieši a dieťa sa narodí zdravé. Ale všetky také metódy, ktoré lekári nepoužívajú, lekári nazývajú šarlatánstvom. Z toho vyplýva, že šarlatáni vedia liečiť takéto choroby s oveľa väčšou účinnosťou, ako „odborným” spôsobom pracujúci lekári.

Takýchto hoaxov v hoaxovom centre farmaceutického priemyslu sa vymyslelo aj oveľa viac, ale na začiatok stačí aj toľko na strávenie. Predsa s tými hoaxami už konečne musíme skončiť a začať používať skutočné liečebné metódy, a dostať sa z tohto množstva klamstiev, v ktorých momentálne žijeme.

A ešte jedna „maličkosť”: Nechápem, prečo sa zdravotníctvo volá „Zdravotníctvom", keď sa o zdravie vôbec nestará. Oni sa starajú iba, iba a iba o choroby. Preto by sa radšej mali volať „Chorobníctvom".

Varga D.

 

Optimalizované na 1024 px

Stránku pripravil:
Varga